Ako sa dekompresné hračky znečistia?

- Jun 20, 2018-

Materiály pre dekompresné hračky sa dajú v zásade rozdeliť do troch kategórií.

jemný flanel

Všetky druhy zliatin

plastický

Polyuretánová živica


Ako čistiť dekompresné hračky z polyuretánovej živice?

Táto hračka je predstavená tvárou štipľavou hudbou (Caomaru).

Keď ho očistíte, opláchnite ho vodou a jemne ho rozotrite.


Ak sa po čistení necítite dobre, utrite prášok alebo prášok z bambusu správne.

Ako je možné vyčistiť vákuové hračky zo zliatin?

Pri čistení dekompresných hračiek zliatiny sa pokúste vybrať mäkkú gázu alebo čas bavlnenej priadze atď., Aby ste nepoškriabali povrch hračiek.


Pri čistení sa snažte vyhnúť kontaktu kyseliny a zásaditých chemikálií s povrchom hračky, nepoužívajte bežné mydlo a čistiaci prostriedok a nepoužívajte práškový čistiaci prostriedok, umývanie toaletnej esencie a inú silnú kyselinu a alkalické čistiace prostriedky.


Ak sa vyskytnú škvrny a ukradnuté tovary, mäkkú handričku je možné použiť na čistenie vody alebo neutrálneho čistiaceho prostriedku, aby sa zabránilo korodovaniu hračiek.

Pokiaľ ide o železo (hoci len veľmi málo), jednoducho ho utrite handrou a voda bude hrdza.

Ako je možné vyčistiť plastové dekompresné hračky?

Pokiaľ ide o plastové dekompresné hračky, upratovanie nie je toľko pozornosti.

Jednoducho vezmite horúcu vodu alebo pridajte nejaké mydlo a vodu. Dávajte si pozor, aby ste ju príliš netrepali.


Ako vyčistite flanelletu?

(1) čistenie dlhých plyšových hračiek

Vyčistite z vonkajšej strany alebo používajte odsávací odsávací odsávač, odstráňte prach a potom navlhčite mäkkú handričku nasiaknutú v teplej vode, utrite hračku jedným smerom na mokré a potom ponorte trochu čistého umývania (alebo rôzne šampóny, tekuté mydlo, atď.) v rovnakom smere jemne hnedé umývanie, aby sa zabránilo utieranie tam a späť, po tampóne čisté, ktoré sa používajú na uteráky rovnakým spôsobom. Čistenie zvyšnej kvapaliny. Nakoniec použite suchý uterák na jemné zabalenie hračiek, alebo ich zabaľte a osušte ich práčkou. Potom ich zaveste na chladnom vetranom mieste, aby ste vysušili a nepečovali. Po suchu, chlopne opuch, môže obnoviť pôvodnú vzorku.


(dvoch) čistenie vlnených hračiek

Zrieďte trochu suchého čistenia, utrite nečistoty mäkkou handričkou, očistite povrch čistým mokrým uterákom a použite žehličku na byt alebo zaveste ho na chladnom a vetranom mieste, aby ste vysušili.


(tri) čistiace flanelové hračky

Hračky Flannelette nie sú ľahko umývateľné, pretože sa po umytí ľahko uzatvárajú a strácajú zamat. Takže dávajte pozor na bežné upratovanie čo najviac. Povrch umyte horúcim uterákom na povrchu, potom ho ponorte do mydlovej kvapaliny, aby jemne vyčistil povrch, opláchnite čistou vodou a umyte ju čistou vodou.


(štyri) čistenie iných látkových hračiek

Manšestrové, zamatové, uteráky, polyester, bavlna, nylonové hodvábne atď., Všetok povrch mokrého povrchu najskôr v teplej mydlovej kvapaline s hubkou na pranie, vyčistite povrch, vyčistite, opláchnite mydlové kvapaliny, osušte s práčkou, zavesíte na chladnom a vetranom mieste.