Pozor na výber hračiek

- Jun 20, 2018-

Povaha detí hrá. Hrajúc sa deti sa môžu dostať z reality, pochopiť svet, zvýšiť ich inteligenciu a hrať si s hračkami. Psychologický vývoj detí rôzneho veku je odlišný. Výber hračiek a hrania je iný, ale najdôležitejšia vec je bezpečnosť hračiek. Keď deti hrajú hračky, musia byť sledované. Všeobecne platí, že je bezpečnejšie udržiavať ihrisko vášho dieťaťa čisté a niekto sleduje ich hru. Ak sú hračky varovania a pokyny, rodičia sú povinní sa o ne starať.

Pozrite sa na vekovú kategóriu: všeobecná hračka uvádza vekový rozsah hračky v pokynoch a môžete ju vybrať podľa veku dieťaťa. Je to predovšetkým dvojaký význam, jedným z nich je, že samotná hračka je navrhnutá pre vek detí vo veku výberu, ktorý má predovšetkým dvojaký význam, jedným z nich je, že samotná hračka je určená deťom tejto vekovej skupiny; dve sú riziká použitia lieku pre deti, ktoré nie sú v tejto vekovej skupine.

Niektoré hračky sú určené na hádzanie alebo vypálenie kaziet. Nie sú vhodné pre deti do 4 rokov. Dokonca aj ľudia vo veku 6 rokov nemajú dostatočnú schopnosť hrať s týmito hračkami. Musí existovať vízia. Detské hračky do 3 rokov by mali byť starostlivo zvolené predtým, než je dieťa staršie ako 3 roky, hračka by mala byť väčšia ako jeho ústa, aby dieťa nevedelo, ako by sa hračka utratila v ústach. Podobne, ak je vaše dieťa staršie ako 4 roky a všetko má v ústach, musíte sa vyhnúť hraní hračkami a hier obsahujúcich drobné časti a príslušenstvo ako predtým.

Môžete si kúpiť nejaké dobré hračky. Skontrolujte, či hračka má voľné vlasy a malé časti a ostrých rohov. Chvost hračky by mala byť bezpečne zošitá, švy plyšových hračiek by mali byť silné a farba by nemala spadnúť. Okrem toho by nemali byť žiadne gombíky, struny, stuhy alebo čokoľvek iné, ktoré môžu deti dotiahnuť do úst.