Kitty mačka dievča žiariace kožušina loptu

Kitty mačka dievča žiariace kožušina loptu

Gulička má malú elastickú rukoväť, na konci lana má tiež YOYO, ktoré je ľahko viazané na malý zápästia dieťaťa (alebo prst), je pohodlné držať ju v ruke, hodiť loptu von, bude to skoro odraziť späť, s blikajúcimi farebnými svetlami, veľmi cool.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Kitty mačka dievča žiariace kožušinové gule

Meno Produktu

Kitty mačka dievča blikajúce puffer loptu

veľkosť

12 cm

materiál

Mäkký plast, TPR-netoxický

Čas prípravy vzorky

1 deň, ak máme zásoby, 3-5 dní, ak sa opäť podarí

Čas odberu

15 dní

LOGO tlač

Áno

OEM

Áno

obal

12 ks / Displej     288pcs / CTN

Keď jemne porazíte, okamžite sa môže zažehnúť krásne oslnenie a blesk sa na chvíľu automaticky vráti do svojho pôvodného stavu. Gulička má malú elastickú rukoväť, na konci lana má tiež YOYO, ktoré je ľahko viazané na malý zápästia dieťaťa (alebo prst), je pohodlné držať ju v ruke, hodiť loptu von, bude to skoro odraziť späť, s blikajúcimi farebnými svetlami, veľmi cool. Je tiež jedným z najpredávanejších hračiek. Na domovskej stránke je veľa populárnych hracích prvkov. Ak máte záujem o naše produkty, kontaktujte nás včas.

Kitty cat girl glowing fur ballKitty cat girl glowing fur ballKitty cat girl glowing fur ballKitty cat girl glowing fur ball


Yiwu Sansheng Hračky Co, sro je profesionálny výrobca TPR mäkkých gumových výrobkov. Továreň bola založená v roku 2008. Továreň sa nachádza na No. 12 Chaoyong Road, Shangxi Town, Yiwu City, Shangxi priemyselné zóny (Toy Base), s vynikajúcou geografickou polohou a pohodlnú dopravu.

Od uvedenia výrobku na trh boli výrobky získané v prospech domácich i zahraničných obchodníkov s charakteristikami vysokej kvality a nízkou cenou, módnou novinkou a tak ďalej. Naše výrobky boli vyvezené do Európy a do Spojených štátov, Japonska a juhovýchodnej Ázii a ďalších častí sveta.

Certifikát ASTM

Kitty cat girl glowing fur ball

Hot Tags: mačiatko mačka dievča žiariace kožušinové gule, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, na mieru, lacné, citácie, na sklade, bezplatná vzorka, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

You Might Also Like