Slnečné kvetinové výrazy žiariace

Tento odsek slnečného kvetu vlasové gule úsmev tváre výraz je vytlačený, môže byť spracované vlastné tlačené LOGO, vitajte na vzorku konzultácie.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Názov: Slnečné kvetinové výrazy žiariace pufer loptu

Farba: miešanie farieb

Materiál: ochrana životného prostredia TPR mäkká guma

Špecifikácia: 10 cm

Balenie: 12 / farebný box 288 / krabica

Prispôsobenie: Tento odsek slnečného kvetu vlasové gule úsmev výraz tváre je vytlačený, môžu byť spracované vlastné tlačené LOGO, vitajte na vzorke konzultácie.

Vlastnosti: Super mäkký pocit ruky, dobrá elasticita, môže byť vytiahnutá podľa vášho záujmu, Aj keď sa to stlačíte ťažko, výrobok nebude poškodený (ale nemôže byť vystavený slnku, zasiahnutý ostrým miestom, rozbije sa hračka). blikajúca guľa vnútri hračky, Beat to flash , Svetlá sú červené a modré, takže si môžete zahrať podľa vlastného uváženia. Ak ste nešťastní, vytiahnite našu guľôčku na slnečnú kvetinu, dajte ju úder, zaklopte a zaklopte, aby ste odvzdušnili problémy vášho srdca, nebojte sa zlomiť, lopta je rozdrvená, vezmite si pumpu, aby ste ju rozveselili. sa opäť stal pôvodným tvarom.

Sun flower expression glowing pufer ballSun flower expression glowing pufer ballSun flower expression glowing pufer ballSun flower expression glowing pufer ball

Sansheng Hračky Co, sro je profesionálny podnikanie hračky integráciu výskumu a vývoja, dizajn, výroba a predaj. Viac ako 100 zamestnancov, od vstrekovania do obalov, je niekoľko produktových radov. Spoločnosť nielen dodáva domáci trh, ale predáva aj do Európy, Ameriky, Japonska a ďalších krajín a regiónov Ázie a juhovýchodnej Ázie. Máme prísne úsilie o výrobky, vytvoriť s duchom remeselného spracovania, sledovať detaily, pracovať s integritou. Úprimne dúfame, že spolupracujeme s novými a starými zákazníkmi doma iv zahraničí a ľuďmi zo všetkých oblastí života, aby sme vytvorili lepšiu budúcnosť.

Sun flower expression glowing pufer ball

Hot Tags: slnečný kvet výraz žeravý pufer loptu, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, na mieru, lacné, citát, na sklade, zadarmo vzorka, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

You Might Also Like