Flamingo Squeezed Vent Ball

Flamingo hole ball, flamingo squeeze venting ball Tento produkt je navrhnutý s plameňom symbolizujúcim lásku a slobodu. Plamák stláča dlhý krk a stojí na jednom kolene. Nehovoriac o elegancii plameniaka, tento štýl je veľmi obľúbený u obchodníkov po celom svete, obzvlášť uvítali priatelia v Južnej Amerike.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Názov produktu: Flamingo stláčané ventilačné gule
Veľkosť výrobku: plameniak výška 14cm
Materiál výrobku: ochrana životného prostredia TPR
Farba produktu: biela, ružová, zmiešaná ružová
Balenie produktu: 3 farby zmiešané 12 / farebný box, 288PCS / ctn

Flamingo hole ball, flamingo squeeze venting ball Tento produkt je navrhnutý s plameňom symbolizujúcim lásku a slobodu. Plamák stláča dlhý krk a stojí na jednom kolene. Nehovoriac o elegancii plameniaka, tento štýl je veľmi obľúbený u obchodníkov po celom svete, obzvlášť uvítali priatelia v Južnej Amerike. Dizajn je veľmi krásny, pomaly ochutnávajte jeho vzhľad, nechajte sa cítiť krásu plameniaka, stláčajte ma, aby ste si mohli oddýchnuť, ako ho štipka nebude škaredá, môžem sledovať a hrať malú hračku.

Flamingo squeezed vent ball

Home & Travel Pack - Veľký stres odľahčovač, tento stres lopty môžu byť použité doma, vziať do práce, alebo držať s vami v preplnených miestach pre rýchlu úľavu.Zmáčknite jeho telo, zmení na grape.Perfect stresu hračka pre všetkých vekové kategórie deti dospelí, veľmi pohodlný pocit z ruky.
Bezpečné, Non-Toxic - Tieto non-lepkavé striekacie stres gule sú netoxické a bez zápachu, čo je bezpečné pre deti; nezanechajú škvrny ani mastné ruky. Tento výrobok nie je jedlý. V prípade, že sa dotknete vnútornej kvapaliny, umyte si ruky. Je to jednorazový spotrebný spoof ventilačný hračka, niekoľko dní hrania alebo dlhý čas sa časté stlačenie rozdrví.
Zmierniť Built-Up Stres - Tieto roztomilé antistresové gule vám umožní stlačiť, vytiahnuť a prebiť je do rúk, aby sa znížilo stres, úzkosť, napätie a ADHD zameranie otázky.Zapomáha krvný obeh v hands.Ideal pre stres a úzkosť úľavu , Vylepšený krvný obeh, Špeciálne potreby, Autizmus a poruchy Dokonalý darček pre Vašich priateľov, fanúšikov alebo pre odpočinok.
Squishy, Colorful Fun - Vnútri každej hračky stresu gule sú menšie, farebné, squishable gule, ktoré sú hladké, trvanlivé, a nechať deti a dospelých rovnako vychutnať mačkání!
Flamingo squeezed vent ballFlamingo squeezed vent ball

Hot Tags: plameniak stlačený ventilačné gule, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, prispôsobené, lacné, cenové ponuky, na sklade, vzorka zdarma, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

You Might Also Like