Hippocampus Pearl Ball Squeeze Toy

Husté guľôčky alebo kontinuálne zväčšený gél vám dávajú pocit zábavy. Stále mám pocit nevoľnosti a hrôzy, ak máte intenzívnu fóbiu, buďte opatrní!
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

materiál

Hippocampus perla gule zmáčknuť hračku

farba

biela modrá a farebná

veľkosť

7cm

MOQ

5000ks

Cenový termín

FOB Ningbo / Šanghaj


Platba a doručenie

MOQ

2000-5000pcs

balíček

12ks / displej box, 288 / ctn

Čas vzorkovania

5 dní

Dodacia lehota

20 dní

Platobné podmienky

T / T, 30% vklad, zostatok oproti kópii B / L

Popis produktu:

Hippocampus perla gule squeeze hračky, nový morský živočích hippocampus tvar, živý a krásny obraz, miloval deti, táto forma je odlievaný, čo je všeobecne známe ako odlievacia forma, vysoké náklady, vynikajúce remeselné spracovanie, ako forma vstrekovanie detaily výrobkov, ktoré prišli boli obzvlášť jemné, tieto línie boli hladké, živosť nebola tuhá, takže ľudia, ktorí ich videli, chceli zastaviť a sledovať. Malé diery rozmiestnené na hipokampuse sa objavia v stlačenej guľke, čo je to, čo ľudia chcú udržať stláčanie a upokojujúci účinok. Husté guľôčky alebo kontinuálne zväčšený gél vám dávajú pocit zábavy. Stále mám pocit nevoľnosti a hrôzy, ak máte intenzívnu fóbiu, buďte opatrní!

Hippocampus pearl ball squeeze toyHippocampus pearl ball squeeze toyHippocampus pearl ball squeeze toy


výzva:

Výrobok je veľmi mäkký, držte ho jemnou silou.

Neskúšajte hroznovú guľu ostrými vecami.

Ak je guľa znečistená, opláchnite ju vodou.

Tento výrobok nie je jedlý. Ak sa dotknete kvapaliny, umyte si ruky. Jedná sa o jednorazovú výfukovú hračku, ktorá sa rozdrví, keď ju budete hrať niekoľko dní alebo dlho.

Nie je vhodný pre deti do 3 rokov.


Hot Tags: hippocampus perla gule mačkanie hračka, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, prispôsobené, lacné, cenové ponuky, na sklade, vzorka zadarmo, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

You Might Also Like