Králik Vent Squeeze Mesh Ball

Králik vytlačí dierovú guľu. Roztomilý zajačik má nejaké malé hviezdy a mesiace v tvare diery na tele. Je to omnoho viac románske ako predchádzajúce kolo.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Názov produktu: Králik Farebné korálky squeeze mesh loptu

Veľkosť výrobku: výška králika 8cm, priemer tela 6cm

Materiál výrobku: ochrana životného prostredia TPR

Farba produktu: modrá, ružová, fialová, oranžová zmiešaná

Balenie produktu: štyri farby zmiešané 12ks / farebný box, 288PCS / ctn

Objem škatule: 0,08 kubických


Králik vytlačí dierovú guľu. Roztomilý zajačik má nejaké malé hviezdy a mesiace v tvare diery na tele. Je to omnoho viac románske ako predchádzajúce kolo.

Forma tohto výrobku je veľmi úspešný, Výrobky pochádzajúce z formy, hladká krivka tela zajačika, ukazujúce roztomilý a delikátny králiček, naozaj ju chcete držať v oboch rukách a chrániť ju. Sledovanie takého roztomilého králika môže navodiť váš súcit, stlačiť ho ručne na uvoľnenie napätia a zabiť dvoch vtákov jedným kameňom.

Rabbit vent squeeze mesh ballRabbit vent squeeze mesh ball


popis:

Máte stresujúce zamestnanie a potrebujete niečo, čo si môžete sadnúť na stôl, čo vám môže pomôcť zmierniť stres?

Veľké pre úzkosť uvoľnenie a sústredenie

Teraz máte možnosť stlačiť loptu bez toho, aby ste v tomto svete mali jedinú starostlivosť!

Squeeze jeho telo, bude to zmeniť na grape.Perfect stresu hračka pre všetky vekové kategórie deti dospelých, veľmi pohodlné ručné pocit. Tieto nelepivé strhujúce stresové lopty sú netoxické a bez zápachu, čo ich robí bezpečnými pre deti; nezanechajú škvrny ani mastné ruky. Tento výrobok nie je jedlý. V prípade, že sa dotknete vnútornej tekutiny, umyte si ruky Perfektný darček pre svojich priateľov, fanúšikov alebo si oddýchnite. Veľmi dobré tlakové uvoľňovacie zariadenie pre kanceláriu alebo doma, tiež môže byť použitý ako hračka.

Rabbit vent squeeze mesh ball


Hot Tags: králik ventila squeeze mesh loptu, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, prispôsobené, lacné, cenové ponuky, na sklade, vzorka zadarmo, vyrobené v Číne \ t

Vyšetrovanie

You Might Also Like