Simulácia Hračka hrozna stres Vent Ball

Pozrite, je to ako skutočné hrozno, krištáľovo čisté, ľudia nemôžu pomôcť, ale chcú stlačiť a stlačiť. Venujte pozornosť svojmu dieťaťu, toto nie je skutočné hrozno, nemôžete ho vložiť do úst.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Forma tohto výrobku je tiež rozdelená do dvoch skupín. Hrozno a listy sú oddelene vstrekované. Po prvé, hrozno sa naplní korálkami a potom sa listy nalepia na hrozno na utesnenie. Farba perál vo vnútri môže byť rovnaká ako na obrázku, alebo môže byť prispôsobená podľa vašich požiadaviek. Je to veľmi dobrý štýl, ktorý predáva naša séria ovocia. Pozrite, je to ako skutočné hrozno, krištáľovo čisté, ľudia nemôžu pomôcť, ale chcú stlačiť a stlačiť. Venujte pozornosť svojmu dieťaťu, toto nie je skutočné hrozno, nemôžete ho vložiť do úst.


Simulation toy grape stress vent ballSimulation toy grape stress vent ballSimulation toy grape stress vent ball

Častý problém

1. Môžete urobiť špeciálnu farbu pre sériovú výrobu alebo vzorky?

Môžeme posielať vzorky voľne. Platíte len expresný poplatok.

2. Kde je váš nakladací port?

Ningbo Čína, Šanghaj Čína, Ostatné Čína port je prijatý.

3. A čo typ prepravy?

Pre urgentnú objednávku a nízku hmotnosť si môžete vybrať nasledovné: UPS, FedEx, TNT, DHL, EMS a tak ďalej. Pre veľké množstvo alebo veľkú váhu si môžete vybrať doručenie tovaru letecky alebo po mori, aby ste ušetrili náklady.

5. Ak možno produkty vytlačiť, logo klienta?

Logo môžeme vytlačiť na výrobku. Nastavený poplatok 1 farby je 30USD, poplatok môže byť vrátený po objednávke. Akceptujeme logá vo formáte PDF, Core Draw alebo AI file.1

6. Aké sú vaše dodacie podmienky?

Akceptujeme EXW, FOB, CIF, atď. Môžete si vybrať ten, ktorý je pre vás najvýhodnejší alebo nákladovo efektívny.

7. A čo dodacia lehota pre sériovú výrobu?

Záleží na celkovom množstve a ročnom období, ktoré si objednáte.

Vzorky čas je 3-5 dní, špeciálny čas je 5-7 dní.

Doba dodania je 8-10 pracovných dní pod množstvom 5000ks.

Všeobecne povedané, ak je množstvo veľké a tovar je dodávaný po mori, bude trvať dva mesiace, kým príde do prístavu po odchode.

Hot Tags: simulácia hračka hrozna stres vetranie gule, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, prispôsobené, lacné, cenové ponuky, na sklade, vzorka zadarmo, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

You Might Also Like