Lebka Alien stisne hroznový ples

Ideálny nástroj pre ľudí, ktorí sa zaoberajú ADHD a autizmom, alebo pre tých, ktorí sa chcú vzdať svojich zlých návykov, ako je fajčenie.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

výrobok

Lebka cudzinec stláča hroznovú guľu

materiál

Guma, syntetická guma

veľkosť

8 x 8 cm

guma

guma

farba

multcolor

Podrobnosti o balení

displej box alebo opp taška pre blikajúce gule

osvedčenie

E N71.ASTM

MOQ

5000ks

Dodacia lehota

Približne 15 - 25 dní závisí od množstva

Lehota splatnosti

30% vkladu plus 70% zostatok oproti kópii nákladného listu.


Shantou žmýka loptu, nový dusený chlieb žmýka loptu, veľká hlava, štíhle telo, prehnané tvar, hlava je stlačený, čierne korálky vyjde na oči alebo iné diery, hrôza, nechutné, vhodné pre Halloween spoof Tricky play. Existujú tri štýly na jeden pár foriem, takže tento produkt má 3 štýly zmiešané, takže nemôžete vybrať štýl samostatne.

Skull Alien Squeezes The Grape Ball

Skull Alien Squeezes The Grape Ball

Halloween sa blíži, sultry vzhľad, s čiernym hroznovej gule vnútri, vytlačeným je čierny korálek, nielen zmierňuje stres, vetracie emócie, ale aj malá hračka, ktorá je veľmi vhodná pre Halloween atmosféru, desivé a hrozné.
Squeeze loptu, ktorá vám uvoľní ruky. Umožňuje držiteľovi efektívne vykonávať všetky bunky. Cvičenie na posilnenie kĺbov prstov bez zranenia, to pomôže zmierniť napätie. Pomáha tiež krvi je v rukách. Guličky sú užitočné pri úľave od stresu. Flexibilné mäkké úžasné napätie úľavu squeeze odvetrávania lopty

Skull Alien Squeezes The Grape Ball

Nie je to do úst. A nie je vhodný pre deti do 5 rokov.

Hot Tags: lebka cudzinec stláča hroznovej gule, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, prispôsobené, lacné, cenové ponuky, na sklade, vzorka zadarmo, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

You Might Also Like