Spider Squeeze Mesh loptu Halloween darček

Spider Squeeze Mesh Ba , je to hračka pre zábavu, ktorú chcú hrať deti a dospelí a dobrá hračka na dekompresiu mimo práce a života.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Produkt: Spider Squeeze Mesh Ball Halloween darček

veľkosť: 7cm

balenie: 12ks jedna farebná škatuľka, 4 farby miešajú každú krabičku, 288ks / ctn

Platný vek: nad 3 roky

Materiál: TPR + gél (materiály šetrné k životnému prostrediu)

Funkcia: Spoof, dekompresia, hranie, učenie a práca sú lepšie spôsoby

Spider Squeeze Mesh Ba je to hračka pre zábavu, ktorú chcú hrať deti a dospelí a dobrá hračka na dekompresiu mimo práce a života.

Je to Scary Spider, ktorý sa páči naughty dieťa, stlačiť to, malá diera na Spider, vyskočí farebné korálky, krištáľovo čisté, veľmi beautiful.It skvelé pre Halloween, a playde dieťa.

Spider Squeeze Mesh Ball Halloween giftSpider Squeeze Mesh Ball Halloween giftSpider Squeeze Mesh Ball Halloween gift

Sansheng Hračky sa zameriava na výrobu TPR mäkké gumy a všetky druhy nových špeciálnych hračiek zvuk masážne gule, atď Všetky druhy zvierat styling. Suroviny sú dovážané a šetrné k životnému prostrediu TPR, tento produkt môže prejsť certifikáciu EN-71, ASTM certifikát , Prosím, uistite sa, že kúpiť, tvar je živý a zaujímavý, môžeme tiež vyvíjať výrobky podľa požiadaviek zákazníka.Prosím, príďte do našej továrne na návštevu a dať svoje pokyny.
V súčasnej dobe sú výrobky našej továrne nielen predáva po celej našej krajine Číny, ale aj vyváža do viac ako 100 krajinách a regiónoch, ako sú Spojené štáty, Japonsko, Británia, Nemecko, Francúzsko, Európa, atď Produkty sú v a sú mnohými spotrebiteľmi hlboko dôverovaní a chválení.

 

Hot Tags: pavúk squeeze mesh loptu halloween dar, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, vlastné, lacné, cenové ponuky, na sklade, vzorka zadarmo, vyrobené v Číne \ t

Vyšetrovanie

You Might Also Like