TPR Squeeze Vents Cannibal Sharks

Keď držíte tento produkt v ruke a stlačíte žraloka, žraloková noha vyplivne z ľudskej nohy. Keď pustíte ruku, noha sa stiahne. Je tu pocit prehltnutia žralokom. Je to hrozné. Ako Halloween spoof, celá hračka je veľmi populárny. Keď dieťa plače, podržte túto malú hračku a povedzte mu, že bude žralokom, ak nebude poslúchať. Hehe sa rozosmeje.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Meno Produktu

TPR stláčajú vetracie otvory kanibalských žralokov

materiál

TPR

farba

rovnaký obrázok

veľkosť

10,5cm

Cenový termín

FOB Ningbo / Šanghaj

obal

obal
12PCS / displej box, 288pcs / ctn

Stlačiť žraloky a jesť žraloky. Tento výrobok je rozdelený do štyroch častí. Hlava a telo žraloka sú konzumované nohami osoby a vnútorným plášťom produktu. Tento výrobok vyžaduje výrobu troch foriem. Náklady sú oveľa vyššie ako náklady na pár foriem. Pracovníci sú tiež ťažkopádni pri výrobe produktov. Výstup nie je príliš vysoký a práca je pomalá. Tento výrobok má vysoké požiadavky na elasticitu vložky. Preto bol náš materiál tiež mnohokrát vyskúšaný predtým, ako sme vybrali vysokoelastické, nedeformovateľné materiály, ktoré môžu byť vytiahnuté nohami jedených osôb počas procesu extrúzie. účinok. Keď držíte tento produkt v ruke a stlačíte žraloka, žraloková noha vyplivne z ľudskej nohy.

TPR squeeze vents cannibal sharksTPR squeeze vents cannibal sharks

Keď pustíte ruku, noha sa stiahne. Je tu pocit prehltnutia žralokom. Je to hrozné. Ako Halloween spoof, celá hračka je veľmi populárny. Keď dieťa plače, podržte túto malú hračku a povedzte mu, že bude žralokom, ak nebude poslúchať. Hehe sa rozosmeje.

TPR squeeze vents cannibal sharks


Hot Tags: tpr squeeze vetracie kanibal žraloky, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, prispôsobené, lacné, cenové ponuky, na sklade, vzorka zadarmo, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

You Might Also Like