TPR Vent hračka stláča banán

Stlačte ho, on vám dá sladký úsmev, pomôže vám priniesť šťastie, táto hračka je tiež vhodná pre dospelých, aby sa držali v ruke pri nudných. Je vhodný aj pre starších ľudí, ktorí majú používať pri praktizovaní svojich rúk. Je to tak, že rehabilitovaný človek sa necíti monotónny a prináša zábavu pri praktizovaní.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Banánový materiál: TPR ochrana životného prostredia

Veľkosť banánov: 10 cm na dĺžku a 3,5 cm na maximálnu šírku

Tento výrobok je rozdelený do 4 častí, horná časť banánov a spodná časť banánov, pop-up smajlík banánové mäso a vnútrajšok výrobku je stláčaný vnútornou vložkou. Tento produkt má žltú banánovú pokožku a živé farby. Horčica sa nastrieka trochu zelenou farbou. Je krajšia a vyzerá krásnejšie. Otvor je možné zavesiť ako malé príslušenstvo, aby ste mohli sledovať a hrať v ruke. Silne stláčajúce banánové telo, banánové mäso bude rozbité na kožu a úsmev vyjde. Pri pohľade na vás je to prekvapenie a šťastie, sledovanie sladkého úsmevu a rýchle odvrhnutie nešťastných emócií, ktoré chcú byť šťastné. Stlačte ho, on vám dá sladký úsmev, pomôže vám priniesť šťastie, táto hračka je tiež vhodná pre dospelých, aby sa držali v ruke pri nudných. Je vhodný aj pre starších ľudí, ktorí majú používať pri praktizovaní svojich rúk. Je to tak, že rehabilitovaný človek sa necíti monotónny a prináša zábavu pri praktizovaní.

TPR vent toy squeezes bananaTPR vent toy squeezes bananaTPR vent toy squeezes banana

Naše služby
Rýchla odpoveď do 15 hodín.
Jednoduchá komunikácia, skúsený personál s plynulou angličtinou.
Rýchla príprava vzorky: do 3 dní
K dispozícii je prispôsobený dizajn. OEM a ODM sú vítané.
Špeciálna zľava a ochrana predajného priestoru poskytovaná nášmu distribútorovi
Môžeme urobiť inšpekčný certifikát
informácie o spoločnosti
Yiwu Sansheng Factory bola postavená v roku 2008, ktorý sa nachádza v Yiwu Zhejiang Shangxi Hračky Base, Špecializujeme sa na výrobu mnohých druhov módnych mäkkých plastových hračiek, ako sú: blikajúce puffer lopty, blikajúce zvieratá hračky, blikajúce hračky, blikajúce tvrdé plastové hračky, blikajúce hračky gule, hroznový loptu a tak ďalej.
Od výstavby, sme boli vývozu do Európy, Ameriky, Japonska, juhovýchodnej Ázie a ďalších regiónov, hlboko populárne medzi domácimi a zahraničnými zákazníkmi.
Naše materiály sú ekologické, bezpečné a netoxické.
Srdečne vítame nových a starých zákazníkov po celom svete, ktorí prichádzajú do rokovaní o spoločnom rozvoji a rozvoji.

Hot Tags: tpr ventil hračka žmýka banán, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, prispôsobené, lacné, cenové ponuky, na sklade, vzorka zadarmo, vyrobené v Číne \ t

Vyšetrovanie

You Might Also Like