6,0 Farebné korálky hrozna loptu s čiapkou

Táto guľôčka z hrozna pridáva hladký plastový klobúk k pravidelnému hroznovému baleniu. Popruh a sieťovina sú upevnené v klobúku. Vzhľad vyzerá krajšie, počet výtlačkov a trvanie je dlhší ako priemer. Hroznová guľa je pevnejšia.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Detail produktu

Meno Produktu

6.0 farebné korálky hroznovej gule s uzáverom

materiál

TPR

farba

prispôsobiť

veľkosť

6cm

Cenový termín

FOB Ningbo / Šanghaj


Platba a doručenie

MOQ

2000-5000pcs

balíček

Štandardný vývozný balík

Čas vzorkovania

5 dní

Dodacia lehota

20 dní

Platobné podmienky

T / T, 30% vklad, zostatok oproti kópii B / L

6.0 colorful beads grape ball with a cap

6,0 farebné guľôčky hroznovej guľôčky s uzáverom, táto hroznová guľa pridáva hladký plastový klobúk k pravidelnému hroznovej guličke, popruh a extra sieťovina sú pevne upevnené v klobúku, vzhľad vyzerá krajšie, počet extrúzií je viac trvanlivé a dlhšie ako priemerná guľôčka hrozna. Farba klobúka je čierna alebo biela. Je šetrný k životnému prostrediu. Proces spony klobúku je zložitejší. Pracovníci musia orezať extra sieťovinu na plombe a potom prackať klobúk. Aby bola čiapka a sieťovina pevne spojená, pracovník musí tiež aplikovať správne množstvo lepidla na dno klobúka a potom prikryť kryt. Kryt tiež potrebuje veľa úsilia na manuálne spony, takže pevnosť klobúka je bezpečnejšia a je to viac práce a času. Kvalita našich výrobkov je v každom detaile veľmi náročná. Okrem toho, veľkosť výrobku, farba, hroznová guľa môže byť farebné korálky, zlatý prášok, flitre, sliz, alebo iné výplne, môžete si tiež vybrať, či prinesie svetla, atď možno prispôsobiť podľa vašich potrieb. Ak máte nejaké dobré nápady, dajte nám prosím vedieť, môžeme navrhnúť nové produkty spolu, a vítam vás na prispôsobenie.

6.0 colorful beads grape ball with a cap

6.0 colorful beads grape ball with a cap

Ideálny nástroj pre ľudí, ktorí sa zaoberajú ADHD a autizmom, alebo pre tých, ktorí sa chcú vzdať svojich zlých návykov, ako je fajčenie.

Prosím, nenechávajte stláčať len jednu alebo dve mriežky, inak sa po dlhom používaní ľahko rozbije. Nepoužívajte ostré predmety tŕň hroznovej gule. Ak je hroznová guľa znečistená, umyte ju vodou alebo kvapkou pracieho prostriedku.

Nie je to do úst. A nie je vhodný pre deti do 5 rokov.Hot Tags: 6.0 farebné korálky hroznovej gule s uzáverom, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, prispôsobené, lacné, cenové ponuky, na sklade, vzorka zadarmo, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

You Might Also Like