Gumové Vent hrozna Stress Ball s viečkom

Vyvinuli sme alternatívnu a vynikajúcu verziu populárnej sieťovej guľôčky. Žiadne ďalšie plastové svorky držiace sieťovinu dole, čím sa zabráni pádu oka po niekoľkých stlačeniach. Okrem toho, pretože sme odstránili plastovú kravatu, nie sú žiadne drsné a nebezpečné konce, ktoré by vyskočili.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

SupplyAbility:
10000 kusov / kusov za týždeň Mesh Squishy Ball
Balenie a dodávka
Podrobnosti o balení
Stláčanie Stres Relief Ball Mesh Squishy Ball Guma Vent hrozna Stres loptu pre deti a dospelých
Veľkosť 6cm, 1ks do opp vrecka, 12 ks do výkladného boxu, 288 ks do kartónu
prístav
Prístav Ninbo alebo prístav v Šanghaji
Dodacia lehota:
Do 1-2 dní po vykonaní platby
EXCLUSIVE SEWN MESH BALL- Vyvinuli sme alternatívnu a vynikajúcu verziu populárnej sieťoviny. Žiadne ďalšie plastové svorky držiace sieťovinu dole, čím sa zabráni pádu oka po niekoľkých stlačeniach. Okrem toho, pretože sme odstránili plastovú kravatu, nie sú žiadne drsné a nebezpečné konce, ktoré by vyskočili.
PRE DETI A DOSPELÝCH - Či už chce vaše dieťa mať naozaj zábavnú hračku alebo potrebuje nejaký spôsob, ako zvládnuť svoje zmyslové problémy, tieto sieťové gule môžu naozaj pomôcť dieťaťu s AUTISMOM, ADHD, ADD & ANXIETY. Dodáva sa so 4 farbami. 3 modrá, 3 zelená, 3 oranžová a 3 červená.
PREMIUM SUPERIOR QUALITY - Keď píšeme špičkovú kvalitu, myslíme to naozaj. Naša exkluzívna šitá verzia bola priebežne testovaná, až kým nebola objavená a využitá najlepšia technika šitia. Sieťovina bude zostať na svojom mieste a bude trvať mnohokrát.

ULTIMATE A PROVENED STRES RELIEF- Mesh squeeze balls boli už dosť dlho. Existuje na to dôvod. Použitie našich sieťových guličiek v akomkoľvek stresujúcom prostredí môže výrazne uvoľniť škodlivé stresy, či už je to pre dieťa, ktoré potrebuje zdravý vývod alebo dospelého, ktorý má stresujúci deň v práci.

Rubber Vent Grape Stress Ball with capRubber Vent Grape Stress Ball with capRubber Vent Grape Stress Ball with cap

Naša služba
1, Cena: Sme Factory Dodávateľ, Väčšina výrobkov máme vo výrobe teraz, vzorky alebo malé objednávky nie je žiadny problém.
2, Kvalita: Všetok materiál, ktorý používame, je v súlade s národnými bezpečnostnými normami.
3, Služba: Ktorákoľvek z vašich otázok dostane najrýchlejšiu odpoveď.
4, Dátum dodania: Ako máme vlastnú továreň, dátum dodania bude včas

Hot Tags: guma odvzdušniť hrozno stres loptu s viečkom, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, vlastné, lacné, cenové ponuky, na sklade, vzorka zadarmo, vyrobené v Číne \ t

Vyšetrovanie

You Might Also Like