Mäkká farba Stres Squeeze Toy

Názov produktu: Mäkká farba Stres Squeeze Toy
Materiál: TPR
Farba: Prispôsobené
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Detail produktu

Meno Produktu

Mäkká farba Stres Squeeze Toy

materiál

TPR

farba

prispôsobiť

veľkosť

4cm / 5cm / 6cm / 7cm

Cenový termín

FOB Ningbo / Šanghaj


Platba a doručenie

MOQ

2000ks

balíček

Štandardný vývozný balík

Čas vzorkovania

5 dní

Dodacia lehota

20 dní

Platobné podmienky

T / T, 30% vklad, zostatok oproti kópii B / L


Potrebujete efektívny a zábavný spôsob, ako znížiť každodenný stres celým prirodzeným spôsobom? Stratí vaše dieťa neustále pozornosť a potrebujete nájsť stimulačné mechanizmy na zlepšenie jeho pozornosti? Ste chorý a unavený z ľahko roztrhaných oka gule?

Ak je odpoveď na tieto otázky je áno, potom by ste mali mať na čítanie, pretože máme najlepší a najodolnejší squishy oka loptu návrh pre vás!

Zatlačte ho, vytiahnite, natiahnite, pocítite celý deň

Už žiadne starosti o zle urobené squishy oka gule od tohto dňa na. S týmito silnými gumovými loptičkami si teraz môžete vážiť nekonečné chvíle stláčania a skákania.

Môžete ich stlačiť, natiahnuť, vytiahnuť a odraziť ich všetko, čo chcete, bez toho, aby ste sa obávali o ich formu a stav. Dospelí milujú aj deti.

Vent vaše pocity prostredníctvom týchto stresu lopty

Máte termín v práci, ktorý vás robí nervóznym? Ste nahnevaný na niečo, čo sa stalo doma? Potrebujete okamžite zlepšiť krvný obeh?

Tieto záťažové loptičky sú určené pre všestranné použitie, či už trpíte úzkosťou alebo jednoducho hľadáte novú hračku pre deti.

Pomôžu vám zvýšiť krvný obeh a dokonca liečiť syndróm karpálneho tunela. Ideálne ako nástroje meditácie a fyzickej terapie.

Stláčaním gule na niekoľko minút každý deň úspešne znížite napätie a napätie a zlepšíte kvalitu svojho života naplno, podporíte lepší spánok a dosiahnete pocit pohody.

Na čo čakáš? Získajte svoje dnes a jeden ako darček pre drahého priateľa alebo milovaného člena rodiny!

Soft Colored Stress Squeeze Toy


Soft Colored Stress Squeeze Toy

Soft Colored Stress Squeeze ToyHot Tags: mäkké farebné stresu stlačiť hračku, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, vlastné, lacné, cenové ponuky, na sklade, vzorky zadarmo, vyrobené v Číne \ t

Vyšetrovanie

You Might Also Like